O nas

Kim jesteśmy?

Przychodnia Lekarska Chmielna 14
Przychodnia Lekarska przy ul. Chmielnej 14 jest jedną z trzech przychodni naszego Zakładu, które zlokalizowane są na terenie Dzielnicy Śródmieście. Przychodnia służy mieszkańcom Warszawy już ponad 50 lat, mieści się w należącym do zabytkowego kompleksu ul. Chmielnej budynku usytuowanym w samym sercu Warszawy. Położenie jej czyni ją szczególnie dostępną dla Pacjentów zamieszkałych w różnych częściach Warszawy.
Wykorzystując tę korzystną lokalizację w Przychodni udzielane są świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Stomatologii  oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej dla pacjentów ubezpieczonych, jak i tych, którzy zainteresowani są usługami odpłatnymi.

Nasze usługi

Podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) mieści się na III piętrze przychodni. Umawianie na wizytę do lekarza odbywa się osobiście w Biurze Obsługi Pacjenta lub telefonicznie: tel. nr 535 012 043 oraz za pośrednictwem strony: http://zozwola.pl/uslugi-online/

Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

W ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej działają poradnie:

Zapisy do powyższych poradni dla Pacjentów ubezpieczonych prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta,  tel.: 22 827 07 18.

Leczenie stomatologiczne

Poradnia Stomatologiczna świadczy usługi dla dorosłych, dzieci i młodzieży do 18 roku życia.
Zapisy na wizyty prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta mieszczące się na parterze przychodni (oddzielne wejście), tel: 22 828 68 54.

Świadczenia odpłatne

Zapisy na medyczne usługi odpłatne prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta mieszczące się na III piętrze przychodni, tel.: 535 012 452.

  • Lekarze specjaliści
  • Badania diagnostyczne

Kierownictwo

Do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w Przychodni Lekarskiej przy ul. Chmielnej 14 zapraszają kierownik przychodni dr Ewa Karwacka oraz przełożona pielęgniarek mgr Dorota Zielonka.